Symbool Mercurius Sterrenwacht Mercurius Symbool Mercurius

Welkom in ons gastenboek! Hier kunt u uw ervaringen met betrekking tot de sterrenwacht of de website kwijt. Onderaan de pagina vindt u links waarmee u door het gastenboek kunt bladeren.

WAARSCHUWING: wegens een grote hoeveelheid spam is het vanaf heden niet meer mogelijk http-links in het gastenboek te plaatsen. Doet u dit toch, dan zal het anti-spam systeem u automatisch definitief de toegang tot het gastenboek ontzeggen!

Naam: E-mail:

Bericht:


Bericht van: Teklenburg
Beste heer en mevrouw van Sterrenwacht Mercurius,

Gisteren avond zijn wij bij jullie op bezoek geweest in het kader van de verjaardag van onze dochter Lenna. Helaas zijn we vergeten onze reactie in jullie gastenboek op de balie te schrijven, maar gelukkig hebben we die mogelijkheid via deze website. Graag willen we jullie laten weten dat het een zeer bijzonder geslaagde avond is geweest en de kinderen hebben er de gehele reis naar huis over gepraat. Morgen op school mogen ze allemaal vertellen wat ze in het weekend hebben meegemaakt, en dan begrijpt u al wat het onderwerp zal zijn. Niet alleen complimenten voor de gastvrije wijze waarop de kinderen (ondanks dat we te laat waren) zijn ontvangen maar ook de lukdieke leerzame wijze waarop de presentatie werd gepresenteerd. Niet te merken dat dit uw beroep is, de enthousiaste wijze waarop dit gebeurde geeft de indruk dat uw beroep nog steeds ook als hobby beleefd wordt.

Heel veel succes en nog maals bedankt !

Natuurlijk van harte proficiat met jullie 8 jarig bestaan.

Groet,

Jan Teklenburg

Bericht van: remco
hallo
echt cool was het
ik was met de klas
leuke uitleg
zwaar op die ene planeet zeg
doei
Bericht van: Dorien Ernst
Lieve Frans en Ria,
Bedankt voor jullie gastvrijheid!!! Het ziet er allemaal mooi uit en Frans je praatje in de koepel was helder en grappig. Ik ben blij dat we geweest zijn, we hebben een leuke dag gehad. Tot januari, dan kunnen we Saturnus zien. Dikke knuffel en tot gauw,
Dorien
Bericht van: Rick Ernst
Nog bedankt voor de hele leuke pen!!!!!!!!!!!!!!!
Groetjes,
Rick
Bericht van: Daan Ernst
Hoi Ria en Frans!
Het was hartstikke leuk vandaag joh!
Supergaaf man! Die grote telescoop vond ik ook heel mooi. Ik heb een superleuke dag gehad!
Dankjulliewel!

Groetjes, Daan
Bericht van: ward
deze site is zeer handig voor opzoekwerk
Bericht van: Jan vd Bosch
Hoi luitjes,

Sterrenwacht Mercurius staat op Google Earth (incl. openingstijden)

Groetjes Jan
Bericht van: jamie
kunt u uitleg geven over de planetten
Bericht van: Daja van de Vosse
hallo, ik ben op werkweek naar de biesbosch geweest en ben daar bij de sterrenwacht geweest. Ik vond het daar erg leuk en interesand. De sterren kijker vond ik vooral heel mooi en ook hoe de kijker en de koepel draaiden. Nu moeten we een werkstuk schrijven over de werkweek en een hoofd stuk moet gaan over de sterrenwacht. Ik heb het al af en het is mooi geworden (dat hoofd stuk dan). Ik vond het ook erg specieaal om op die manier naar de zon te kijken. En ik ontdekte 3 zonnevlammen en een koele plek. eigenlijk vind ik dat wel specieaal zo'n koele plek.

groetjes Daja
Bericht van: maureen sanchez
hoi! ik ben 2 weken geleden met werkweek naar de sterrenwacht geweest! het was heeel leuk. de meneer die vertelde ook heel veel dingen, ik heb er heel veel van geleerd..!:) ik vond het een van de leukste dagen met werkweek!:) de tijdschriften die we hadden gekregen heb ik ook veel plezier aan gehad:):)
ik vond het ook wel grappig dat er een koud plekje op de zon was! dat wist ik nog helemaal niet. we moeten nu ook een werkstuk over de biesbosch maken en ik ben nu bij het hoofdstuk sterrenwacht! :):)
tot ziens
groetjes, maureen
Bericht van: femke venema
ik was 2 weken geleden bij jullie sterrenwacht geweest.dat was heel leuk.het was ook heel interassant en ik heb er veel van geleerd.er werd ook goed uitgelegd en ik heb veel gezien.
ik kom vast en zeker nog eens langs.
tot ziens.
Bericht van: Peter Bakker
Vandaag met zoon en dochter jullie sterrenwacht bezocht. Ik was onder de indruk van het enthousiasme waarmee jullie de sterrenwacht en de sterrenkunde voor het voertlicht brachten. Mijn dochter (altijd al zeer geinteresseerd) is voorgoed verkocht!
Dank aan jullie, voor een leuke middag en zeer zeker tot gauw ziens!

Vriendelijke groet, Peter Bakker
Bericht van: Cees Aarnoutse
Hallo Frans en Ria,
Hier een berichtje van ons, wij zijn vandaag aan gekomen in La Paz in Bolivia, we zijn nu ongeveer halverwege onze rondreis en hebben al ontzettend veel indrukken opgedaan.
Bolivia is een arm land en dat zie je overal terug, wij zijn hier in dit land rijke mensen vergeleken met de levensstandaard hier.
Ons hotel staat in het centrum van de stad en het is in oppervlakte een enorme stad, het verkeer is een grote puinhoop maar ons hotel is goed.
We zijn op grote hoogte geweest, het hoogste punt was 5000 meter boven zeeniveau, daar moet je wel aan wennen maar het gaat goed met ons.

Tot ziens en vriendelijke groeten naar onze vrijwilligers en jullie natuurlijk ook.

Cees en Wilma
Bericht van: Lara
Hallo! Ik ben Lara, ik ben 9 jaar, Erg intreseert in planeten, jammer genoeg is pluto een dwerg-planeet, Het WAS me lievelings planeet, maar nu toch mars!,, op vakantie heb ik mars gezien!
vet gaaf!, was rood en beweegde, en ik heb ook een satelliet een beetje een beetje ster dat beweegt!, Ik heb ook venus gezien!, een heldere ster, ( natuurlijk is het een planeet! )
Op vakantie ben ik naar een planettarium geweest
Ik begrijpde er niks van, (het was ook frans!)
Het was in nantes, (in frankrijk) Ik heb ook de grote beer gezien!,, en een héélé Groote vallende ster gezien!, heel duidelijk, Ik ben in nederland ook naar een soort planettarium geweest!, (dat kon ik wel verstaan!) Het was in space expo,,
met vrienden ( magalie en jóél )
Dikke sterren kus van : Lara
Bericht van: Olga
Hoi,
Het is alweer jaren geleden dat ik de cursus sterrenkunde geb hevolgd. Bij mijn weten zo'n beetje de allereerste die gegeven werd. Tot mijn verassing zie ik op de site dat e.e.a. veranderd is. Zo vind ik de vormgeving van de site en de mate waarin de informatie gegeven wordt erg goed en duidelijk. Mijn complimenten daarvoor. Wat betreft de sterrenkunde ben ik inmiddels geen beginner meer, ik ben zelfs bij de NASA geweest en dat was natuurlijk een enorme ervaring. Ik wens jullie heel veel succes en kom binnenkort zeker weer eens kijken! Groeten, Olga Skledar
Bericht van: Frans van der Graaf
Hallo jongens, het is erg warm in Singapore en we hebben al heel veel gezien. Overmorgen vertrekken we uit Singapore en gaan dan naar Kuala Lumpur. Hopelijk is het daar net zo bezienswaardig als hier, we wachten het af. Vanuit een zeer warm en vochtig Singapore wens ik alle lezers van dit bericht het allerbeste toe. Groetjes van Frans en Ria.
Bericht van: John den Haan
Geachte bezoeker,

Op deze pagina kunt u uw ervaringen met betrekking tot de sterrenwacht of onze website kenbaar maken. Wij horen graag van u!

Met vriendelijke groet,

John den Haan, webmaster